AGNOSTIC FRONT powraca do Krakowa

Po doskonale przyjętych majowych koncertach AGNOSTIC FRONT powraca do Krakowa aby wystąpić w doborowym towarzystwie The Old Firm Casuals i Coldside.

Agnostic Front uważani za prekursorów nowojorskiej sceny hardcore. Ich debiutancki longplay z 1984 roku „Victim in Pain” należy do klasyki gatunku. Muzycy nadal promują „The American Dream Died”, album, który został wydany w kwietniu tego roku. Nad jego produkcją czuwał Freddy Cricien z Madball, za miksy i mastering odpowiada Paul Miner z H2O. Na płytę trafiło szesnaście utworów – w jednym z nich, „Never Walk Alone”, gościnnie wystąpili Freddy Cricien, Toby Morse z H20 oraz Lou Koller z Sick of It All.
The Old Firm Casuals to grupa street punkowa założona przez gitarzystę i wokalistę Rancid – Larsa Frederiksena

Należy podkreślić fakt, że Lars po raz pierwszy w swojej długiej karierze odwiedzi Polskę.
Rancid tuż obok The Offspring i NOFX byli jednym z najważniejszych zespołów punkowych lat 90-tych wywodzącym się z wytwórni Epitaph. The Old Firm Casuals,nawiązuje do tradycji starych kapel Oi street punkowych.

Coldside to grupa old school hardcore z Florydy. Udzielają się w niej muzycy z takich formacji jak: Wardogs, Vietnom, and C.B.S/Lita Gray. Zespół pozostaje pod silnym wpływem kultury NYHC i jest wierny czasom, gdy granie hardcore było czymś więcej niż tylko muzyką.
Hardcore widział wiele zmian, lecz Coldside jest jednym z niewielu zespołów, które pozostają wierne postawom i stylowi życia, od którego wszystko się zaczęło.

Kraków – 08.10.2015 – Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1
Otwarcie wejść: 18:00 Start: 19:00
Bilety przedsprzedaż 60zł, w dniu koncertu 70zł

Bilety do nabycia:

BILETY KOLEKCJONERSKIE:

Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Loch Ness Pub, ul. Warszawska 15
Hard Rock Pub, ul. Grodzka 42

Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.