Najbliższe koncerty

wtorek
10 grudzień, 2013

LOUISE DISTRAS
Warszawa, Znośna Lekkość Bytu, godz. -

więcej

ŚRODA
20 listopad, 2013

HATEBREED
Bydgoszcz, Klub Estrada, godz. 19:00

więcej

SOBOTA
1 luty, 2014


Kraków, Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1, godz. 19:00

więcej

środa
15 styczeń, 2014

THE VIBRATORS
KOŹMIN WLKP., Kino Mieszko, godz. 19:00

więcej

czwartek
16 styczeń, 2014

THE VIBRATORS
Toruń, Pub Pamela, godz. 19:00

więcej

piątek
31 styczeń, 2014

FIELDS OF THE NEPHILIM
Kraków, Klub Studio, godz.

więcej

sobota
1 luty, 2014

PERKELE
Kraków, Klub Kwadrat, godz. 19:00

więcej

sobota
1 luty, 2014

FIELDS OF THE NEPHILIM
Warszawa, Klub Progresja, godz.

więcej

czwartek
6 luty, 2014

U.K.SUBS x TV SMITH
Gdynia, Klub Ucho, godz. 19:00

więcej

piątek
7 luty, 2014

U.K.SUBS x TV SMITH
Wrocław, Klub Łykend, godz. 20:00

więcej

środa
19 Luty, 2014

Jordan Reyne
Łódź, Łódź Kaliska, godz.

więcej

czwartek
20 Luty, 2014

Jordan Reyne
Wrocław, Klub Łykend, godz.

więcej

piątek
21 Luty, 2014

Jordan Reyne
Warszawa, Klub Znośna Lekkość Bytu, godz.

więcej

sobota
22 Luty, 2014

Jordan Reyne
Gdynia, Klub Ucho, godz.

więcej

niedziela
23 Luty, 2014

Jordan Reyne
Toruń, Pub Hrp Pamela, godz.

więcej

poniedziałek
3 marzec, 2014

BASTARDS ON PARADE
Toruń, Pub Pamela, godz.

więcej

wtorek
4 marzec, 2014

BASTARDS ON PARADE
Koźmin Wlkp., Kino Mieszko, godz.

więcej

środa
5 marzec, 2014

BASTARDS ON PARADE
Wrocław, Klub Łykend, godz.

więcej

piątek
7 marzec, 2014

JUNO REACTOR
Poznań, C.K.Zamek, godz.

więcej

sobota
8 marzec, 2014

JUNO REACTOR
Wrocław, Klub Eter, godz.

więcej

niedziela
9 marzec, 2014

JUNO REACTOR
Gdańsk, Klub B90, godz.

więcej

czwartek
20 marzec, 2014

CHRYSTA BELL
Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem, godz.

więcej

sobota
12 kwiecień, 2014

THE ADICTS
Warszawa, Proxima + Po Prostu, godz. 19:00

więcej

sobota
12 kwiecień, 2014

LAIBACH
Poznań, C.K. Zamek, godz.

więcej

poniedziałek
28 kwietnia, 2014

Kevin Seconds
Toruń, Hard Rock Pub Pamela, godz. 19:00

więcej

środa
23 kwiecień, 2014

THE CASUALTIES
Kraków, Klub Lizard King, godz.

więcej

sobota
26 kwietnia, 2014

REBELLION TOUR 5
Bydgoszcz, Estrada Stagebar, godz. 19:00

więcej

poniedziałek
28 kwietnia, 2014

EVIN SECONDS
Toruń, Pub Rock Pamela, godz. 19:00

więcej

Piątek
16 Maja, 2014

THE SISTERS OF MERCY
Kraków, Muzeum Lotnictwa, ul.Jana Pawła 39, godz. 19:00

więcej

środa
4 czerwca, 2014

SLAUGHTER AND THE DOGS
Toruń, Pub Pamela, godz.

więcej

czwartek
5 czerwca, 2014

SLAUGHTER AND THE DOGS
Gdynia, Klub Ucho, godz.

więcej

piątek
4 lipca, 2014

IGNITE
Wrocław, Klub Alibi, godz.

więcej

piątek
29 sierpień, 2014

ATLAS LOSING GRIP
Bydgoszcz, Muszla Fest w Myślęcinku - Leśny Park Kultury i Wypoczynku,ul. Gdańska 173-175, godz.

więcej

piątek
5 wrzesień, 2014

PORTISHEAD
Sopot, Opera Leśna, godz. 20:00

więcej

niedziela
21 wrzesień, 2014

RUTS D.C.
Gdynia, Ucho, godz. 19:00

więcej

niedziela
28 wrzesień, 2014

COCKNEY REJECTS, BOOZE & GLORY, PILS
Kraków, Kwadrat, godz. 19:00

więcej

piątek
10 paźdiernik, 2014

JUNO REACTOR
Warszawa, Progresja, godz.

więcej

sobota
11 październik, 2014

JUNO REACTOR
KRAKÓW, klub Fabryka, godz. 21:00

więcej

piątek
17 październik, 2014

THE TOY DOLLS
WROCŁAW, klub Alibi, godz. 19:00

więcej

sobota
18 październik, 2014

THE TOY DOLLS
WARSZAWA, klub Proxima, godz. 19:00

więcej

piątek
24 październik,

LAIBACH (Słowenia) + KARL BARTOS (Niemcy) + JORDAN REYNE (Nowa Zelandia)
ŁÓDŹ, klub Wytwórnia, godz. 19:00

więcej

sobota
25 październik, 2014

PATRICK WOLF (Wlk.Brytania) + JOHN CALE (Walia-U.S.A.)
ŁÓDŹ, klub Wytwórnia, godz. 19:00

więcej

wtorek
28 październik, 2014

TV SMITH AND THE BORED TEENAGERS
WORCŁAW, klub Łukend, godz.

więcej

czwartek
30 październik, 2014

FRONTLINE ASSEMBLY + Das Moon
Gdańsk, B90, godz. 20:00

więcej

piątek
7 listopad, 2014

G.B.H. + BASTARDS ON PARADE
GDYNIA, klub Ucho, godz. 19:00

więcej

sobota
6 wrzesień, 2014

AYO
Łódź, Mikser regionalny Stary Rynek - Park Staromiejski, godz. 21:30

więcej

środa
12 listopad, 2014

The Mahones
TORUŃ, Pub Pamela, godz.

więcej

wtorek
24 luty, 2015

CROWBAR
KRAKÓW, Fabryka, godz.

więcej

sobota
28 luty, 2015

JARBOE + HELEN MONEY
GDYNIA, Ucho, godz. 19:00

więcej

środa
25 marzec, 2015

LAIBACH + JORDAN REYNE
KRAKÓW, Fabryka, godz. 20:00

więcej

wtorek
5 maj, 2015

AGNOSTIC FRONT
GDYNIA, Ucho, godz.

więcej

ŚRODA
29 kwiecień, 2015

THE BRAINS
GDYNIA, Ucho, godz. 19:00

więcej

ŚRODA
20 maj, 2015

Real McKenzies
KRAKÓW, Fabruka, godz. 19:00

więcej

niedziela
24 maj, 2015

BENCHPRESS (U.S.A.) oraz GONE TO WASTE (Niemcy)
ZDUŃSKA WOLA, klub Variete, godz. 19:30

więcej

czwartek
08 październik, 2015

AGNOSTIC FRONT + The Old Firm Casuals i Coldside
KRAKÓW, Klub Kwadrat, godz. 19:00

więcej

niedziela
20 wrzesień, 2015

DIE KRUPPS, JANOSCH MOLDAU, THE RED PAINTINGS
WARSZAWA, Progresja, godz. 18:00

więcej

niedziela
31 styczeń, 2016

U.K.SUBS
WROCŁAW, Stary Klasztor, godz.

więcej

środa
13 września, 2017

THE MEMBRANES
TORUŃ, Hard Rock Pub Pamela, godz. 19:00

więcej

sobota
28 października, 2017

THE RESIDENTS - SOUNDEDIT Festival
ŁÓDŹ, klub Wytwórnia, godz. 19:00

więcej

sobota
28 października, 2017

GARY NUMAN
Łódź, Soundedit Festiwal, WYTWÓRNIA, godz. 20:00

więcej

niedziela
19 listopada, 2017

LAIBACH
Wrocław, Stary Klasztor, godz.

więcej

czwartek
23 listopada, 2017

BISHOPS GREEN
ZŁOTÓW, Generator, godz. 19:00

więcej

piątek
24 listopada, 2017

WUNDER WAVE 86: BISHOPS GREEN + PODWÓRKOWI CHULIGANI
ŁÓDŹ, klub Magnetofon, godz. 19:00

więcej

poniedziałek
27 listopada, 2017

The Toasters
TORUŃ, Hard Rock Pub Pamela, godz. 19:00

więcej

wtorek
28 listopada, 2017

The Toasters + The Bartenders + Pleasure Trap
WARSZAWA, Pogłos, godz. 19:30

więcej

środa
29 listopada, 2017

The Toasters
OLSZTYN, Nowy Andergrant, godz. 21:00

więcej

czwartek
30 listopada, 2017

The Toasters
KOLUSZKI, Cztery Struny Świata, godz.

więcej

piątek
01 grudnia, 2017

The Toasters
NOWY SĄCZ, Studio Artystyczne, godz. 20:00

więcej

piątek
15 grudnia, 2017

G.B.H.
WARSZAWA, Pogłos, godz.

więcej

sobota
16 grudnia, 2017

G.B.H.
ZŁOTÓW, Generator, godz.

więcej

niedziela
17 grudnia, 2017

G.B.H.
WROCŁAW, Stara Piwnica, godz.

więcej

sobota
27 stycznia, 2018

U.K.SUBS
POZNAŃ, U Bazyla, godz.

więcej

niedziela
28 stycznia, 2018

U.K.SUBS
WARSZAWA, Pogłos, godz.

więcej

poniedziałek
29 stycznia, 2018

THE VIBRATORS + Cela Nr.3
TORUŃ, Hard Rock Pub Pamela, godz. 19:00

więcej

wtorek
30 stycznia, 2018

THE VIBRATORS + Nonsens
WROCŁAW, D.K.Luksus, godz. 20:00

więcej

czwartek
08 luty, 2018

999 + PETER AND THE TEST TUBE BABIES
KRAKÓW, klub Kwadrat, godz. 19:00

więcej

poniedziałek
26 luty, 2018

ROTTERDAM SKA JAZZ FOUNDATION
WROCŁAW, DK Luksus, godz.

więcej

środa
28 luty, 2018

DEATH BY STEREO + CF 98
ZDUŃSKA WOLA, Pub Variete, godz. 19:00

więcej

czwartek
1 marca, 2018

DEATH BY STEREO
ZLOTÓW, Generator, godz. 19:00

więcej

środa
21 marca, 2018

LAIBACH
TORUŃ, klub Od Nowa, godz. 20:00

więcej

piątek
23 marca, 2018

ANGELIC UPSTARTS, RED ALERT, BULBULATORS, ROYAL SPIRIT
Łódź, klub Magnetofon, godz. 19:00

więcej

niedziela
8 kwietnia, 2018

WUNDER WAVE 88 : DEZERTER + SIKSA
ŁÓDŹ, klub Magnetofon, godz. 19:00

więcej

środa
18 kwietnia, 2018

CROWBAR
WROCŁAW, Stara Piwnica, godz. 19:00

więcej

sobota
21 kwietnia, 2018

BISHOPS GREEN + GRADE 2
WROCŁAW, Stara Piwnica, godz. 19:00

więcej

niedziela
22 kwietnia, 2018

BISHOPS GREEN + GRADE 2
WARSZAWA, Pogłos, godz.

więcej

niedziela
20 maja, 2018

TOTAL CHAOS
NOWY TARG, Piwnica u Winiarskich, godz.

więcej

wtorek
22 maja, 2018

TOTAL CHAOS
WARSZAWA, Pogłos, godz.

więcej

piątek
1 czerwca, 2018

THE EXPLOITED + DEZERTER
WROCŁAW, Stary Klasztor, godz. 20:00

więcej

piątek
15 czerwrca, 2018

BEING AS AN OCEAN
ZDUŃSKA WOLA, Pub Variete, godz. 19:00

więcej

poniedziałek
25 czerwca, 2018

CHELSEA
Warszawa, klub Pogłos, godz.

więcej

wtorek
26 czerwca, 2018

CHELSEA
Wrocław, D.K. Luksus, godz.

więcej

sobota
30 czerwca, 2018

ATARI TEENAGE RIOT
LUBLIN, Festiwal Inne Brzmienia Scena na Błoniach, godz.

więcej

niedziela
8 lipca, 2018

CROWBAR
WARSZAWA, klub Pogłos, godz.

więcej

poniedziałek
16 lipca, 2018

ACIDEZ
Warszawa, klub Pogłos, godz.

więcej

woterk
17 lipca, 2018

THE MAHONES, ACIDEZ
ZDUNSKA WOLA, Ratusz, godz. 19:00

więcej

wtorek
24 lipca, 2018

AUTHORITY ZERO
Złotów, Generator, godz.

więcej

środa
25 lipca, 2018

BATTALION OF SAINTS + THE CRYPTICS
BIELSKO-BIAŁA, Rude Boy, godz. 19:00

więcej

piątek
17 sierpnia, 2018

THE RUMJACKS
Cieszanów, Rock Festiwal, godz.

więcej

sobota
18 sierpnia, 2018

THE TOASTERS
Cieszanów, Rock Festiwal, godz.

więcej

środa
29 sierpnia, 2018

DIE KRUPPS + FRONTLINE ASSEMBLY + TENSION CONTROL
WROCŁAW, Stary Klasztor, godz. 19:00

więcej

niedziela
16 września, 2018

TURBO AC's
ZDUŃSKA WOLA, Pub Variete, godz.

więcej

poniedziałek
17 września, 2018

TURBO AC's
TORUŃ, HRP Pamela, godz.

więcej

sobota
22 września, 2018

BAD BREEDING - WW 89 + Discharge + Doom
ŁÓDŹ, Magnetofon, godz.

więcej

niedziela
23 września, 2018

BAD BREEDING
WARSZAWA, Pogłos, godz.

więcej

poniedziałek
24 września, 2018

BAD BREEDING
KRAKÓW, Warsztat, godz.

więcej

wtorek
23 października, 2018

The Rumjacks + The Offenders
KRAKÓW, klub ZetPeTe, godz. 19:00

więcej

środa
24 października, 2018

The Rumjacks + The Offenders
WROCŁAW, Stary Klasztor, godz. 20:00

więcej

czwartek
25 października, 2018

The Rumjacks + The Offenders
WARSZAWA, Pogłos, godz. 19:00

więcej

piątek
26 października, 2018

The Offenders
Poznań, klub Dragon, godz. 19:00

więcej

piątek
26 października, 2018

MORCHEEBA
ŁÓDŹ, Wytwórnia, godz. 18:00

więcej

sobota
27 października, 2018

The Offenders
GLIWICE, Spirala, godz. 17:30

więcej

sobota
27 października, 2018

GIORGIO MORODER
ŁÓDŹ, Wytwórnia, godz. 19:00

więcej

niedziela
18 listopada, 2018

G.B.H.
POZNAŃ, U Bazyla, godz.

więcej

poniedziałek
19 listopada, 2018

G.B.H.
WARSZAWA, Pogłos, godz.

więcej

poniedziałek
26 listopada, 2018

PETER MURPHY
WROCŁAW, A2, godz.

więcej

piątek
30 listopada, 2018

CONFLICT
POZNAŃ, u Bazyla, godz. 19:00

więcej

sobota
01 grudnia, 2018

CONFLICT
WARSZAWA, Pogłos, godz. 19:00

więcej

niedziela
9 grudnia, 2018

LEGENDARY PINK DOTS
WROCŁAW, Stara Piwnica, godz.

więcej

niedziela
13 stycznia, 2019

LVMEN
WARSZAWA, Pogłos, godz.

więcej

poniedziałek
14 stycznia, 2019

LVMEN
WROCŁAW, DK LUKSUS, godz.

więcej

środa
23 stycznia, 2019

NO FUN AT ALL
ZŁOTÓW, Generator, godz. 19:00

więcej

sobota
26 stycznia, 2019

U.K.SUBS
WROCŁAW, Stara Piwnica, godz.

więcej

niedziela
27 stycznia, 2019

U.K.SUBS
BIELSKO-BIAŁA, Rude Boy, godz.

więcej

środa
1 maja, 2019

NAPALM DEATH
WROCŁAW, 3Majówka Scena Pergola, godz. 17:00

więcej

piątek
3 maja, 2019

AUTHORITY ZERO
ZŁOTÓW, Generator, godz.

więcej

piątek
3 maja, 2019

TARJA TURUNEN
WROCŁAW, 3Majówka Scena Pergola, godz. 21:00

więcej

wtorek
7 maja, 2019

EASTERN STANDARD TIME
ZDUŃSKA WOLA, Centrum Integracji Ratusz, godz. 19:00

więcej

wtorek
7 maja, 2019

THE TOASTERS
GDAŃSK, Wydział Remontowy, godz. 20:00

więcej

środa
8 maja, 2019

THE TOASTERS
TORUŃ, Od Nowa, godz. 20:00

więcej

czwartek
9 maja, 2019

THE TOASTERS
WARSZAWA, Pogłos, godz. 19:00

więcej

piątek
10 maja, 2019

THE TOASTERS
WROCŁAW, Wydział Remontowy, godz. 20:00

więcej

środa
22 maja, 2019

BAD MANNERS
WROCŁAW, Stary Klasztor, godz. 20:00

więcej

niedziela
26 maja, 2019

LEEWAY + LOWEST CREATURES
BIELSKO-BIAŁA, Rude Boy, godz. 19:00

więcej

wtorek
28 maja, 2019

BLACK TUSK
WROCŁAW, DK.Luksus, godz. 20:00

więcej

piątek
14 czerwca, 2019

ALVIN GIBBS AND DISOBEDIENT SERVANTS
ZDUŃSKA WOLA, Dni Miasta, godz.

więcej

niedziela
16 czerwca, 2019

NOUVELLE VAGUE
WROCŁAW, Stary Klasztor, godz. 19:00

więcej

poniedziałek
17 czerwca, 2019

NOUVELLE VAGUE
SZCZECIN, Filharmonia, godz.

więcej

wtorek
25 czerwca, 2019

AGNOSTIC FRONT + BILLY BIO + FIGHT THEM ALL - WUNDER WAVE 91
ŁÓDŹ, klub Magnetofon, godz. 19:00

więcej

piątek
5 lipca, 2019

ANTI NOWHERE LEAGUE
GONIĄDZ, Rock Na Bagnie, godz. 22:50

więcej

sobota
6 lipca, 2019

G.B.H
GONIĄDZ, Rock Na Bagnie, godz. 20:55

więcej

poniedziałek
15 lipca, 2019

H20, BATTERY, SHARP SHOCK
ZŁOTÓW, Generator, godz. 20:00

więcej

czwartek
8 sierpnia, 2019

D.O.A.
WARSZAWA, klub Pogłos, godz. 19:00

więcej

piątek
9 sierpnia, 2019

D.O.A.+ TOTAL CHAOS
BIELSKO-BIAŁA, klub Rude Boy, godz. 19:00

więcej

sobota
10 sierpnia, 2019

TOTAL CHAOS
ZDYNIA koło GORLIC, D.I.Y. Punx Fest, godz.

więcej

niedziela
18 sierpnia, 2019

IGNITE
WARSZAWA, Pogłos, godz. 19:00

więcej

poniedziałek
19 sierpnia, 2019

IGNITE
ZŁOTÓW, Generator, godz. 20:00

więcej

niedziela
8 września, 2019

WAYNE HUSSEY (The Mission)
WROCŁAW, Stary Klasztor, godz. 20:00

więcej

poniedziałek
9 września, 2019

WAYNE HUSSEY (The Mission)
WARSZAWA, Pogłos, godz. 19:00

więcej

niedziela
29 września, 2019

BAD BREEDING
ZDUŃSKA WOLA, Variete, godz.

więcej

poniedziałek
30 września, 2019

EYEHATEGOD
WARSZAWA, Pogłos, godz. 19:00

więcej

czwartek
10 października, 2019

WUNDER WAVE 92 : STRIFE, RISK IT, SCHIZMA
ŁÓDŹ, Magnetofon, godz. 20:00

więcej

niedziela
13 października, 2019

CHURCH OF MISERY
WARSZAWA, Pogłos, godz. 19:00

więcej

poniedziałek
28 października, 2019

THE EXPLOITED +MAID OF ACE
WROCŁAW, Stary Klasztor, godz. 20:00

więcej

niedziela
03 listopada, 2019

BUSTER SHUFFLE + DISTEMPER + PODWÓRKOWI CHULIGANI
WROCŁAW, Stary Klaszto, godz. 19:00

więcej

sobota
9 listopada , 2019

SEX GANG CHILDREN
WROCŁAW, Stary Klasztor XVIII Wrocław Industrial Festiwal, godz.

więcej

poniedziałek
11 listopada, 2019

THE 69 EYES
WROCŁAW, Stary Klasztor, godz. 19:00

więcej

piątek
24 stycznia, 2020

CLAN OF XYMOX
WROCŁAW, Stary Klasztor, godz. 20:00

więcej